Z myślą o winomanach, ciekawych nowych, winiarskich doznań, wciąż poszerzamy naszą ofertę. Poszukujmy nieustannie winiarzy, dla których istotniejsza jest jakość trunku, niż ilość napełnionych nim butelek. Dla których wytwarzanie jakościowych i smacznych win jest życiową filozfią. Takie wina importujemy, dystrybuując je zarówno hurtowo jak i detalicznie.

Spożywanie wina podlega pewnym zasadom. Nie pija się byle jak i byle gdzie, lecz w określonym porządku, dobiera pod względem smaku, wieku, koloru, gatunku, wino dobiera się do potraw, okazji i sytuacji, podaje się w odpowiedniej temperaturze i spożywa z właściwych kielichów. Dlatego nasze działania handlowe uzupełniła firmowa winiarnia i winoteka - miejsce, w którym możemy się dzielić naszą winną pasją i samym winem.

Wino się obserwuje, wącha, smakuje, degustuje. Kto potrafi smakować, nie pije wina, lecz kosztuje jego tajemnic (Salvador Dali). Dlatego organizujemy spotkania degustacyjne, konfrontacje, zabawy enologiczne oraz inne wydarzenia, podczas których przedstawiamy winiarzy, poznajemy i porównujemy ich wina, opowiadamy ich historię, odkrywamy tajemnice. Często łączymy takie spotkania z kameralnymi wydarzeniami o charakterze artystycznym. Bo kto kocha poezję, podziwia malarstwo i jest wrażliwy na piękno muzyki, ten także potrafi cieszyć swoje zmysły bukietem, suknią i smakiem winnego trunku.

Jesteśmy małą, rodzinną firmą, która podejmuje się wszelkiej "winnej" aktywności. Zapraszamy do korzystania z naszych usług.

 

Firma Rodzinna